iš meilės vaikams

Kūdikio laukimas - ypatingas laikas kiekvienai mamai

Tai stebuklas, kuris kartu atneša ir didelę atsakomybę. Belaukiant savo mažylio mamai svarbu iš naujo atrasti geresnį ryšį su savo kūnu, sukurti psichologinį ryšį su mažyliu, neignoruoti išgyvenamų emocijų, išmokti sumažinti įtampą ir atsipalaiduoti, pasiruošti tėvystei tiek psichologiškai, tiek reikiamais daiktais mažylio atėjimui. 

Pasirūpinome, jog čia rastumėte kokybiškus, antialerginius daiktus jautriai kūdikio odelei. Ir žinoma, Angelo varpelį, kuris švelniai skambėdamas ramina nėštukę ir vaikelį, padeda nėštukei prisiminti, kaip svarbu sukurti ryšį su įsčiose esančiu vaikeliu.

Nėštumo metu

Kūdikis, būdamas įsčiose, pradeda girdėti apie 20 nėštumo savaitę. Tokiu metu pats laikas pradėti nešioti Angelo varpelį, nes kūdikis girdės švelnius Angelo varpelio garsus kaskart mamai judant.

Prisiminimams

Išsaugokite savo Angelo varpelį iki kūdikėlis užaugs. Dėžutėje rasite asmeninį palinkėjimą nuo savęs jau suaugusiam vaikui. Angelo varpelis yra padengtas kokybiška emale, laikui bėgant nerūdija ir nekeičia spalvos.

Gimus kūdikiui

Po gimimo Angelo varpelio garsas gali kūdikį nuraminti, sugrąžindamas jam pojūtį apie šilumą ir saugumą būnant mamos pilvelyje.

Pririškite jį prie vėžimėlio vežiojant, paskambinkite juo, kai kūdikis neramus ar perduokite Angelo varpelį kol jūsų nėra, jį prižiūrinčiam artimajam.

Prasmė

Angelo varpelis atėjo iš mūsų protėvių ir buvo naudojamas daugelyje pasaulio kultūrų. Būsima mama nešiojo Angelo varpelį, jog turėtų apsaugą nėštumo metu, užmegztų tvirtesnį ryšį su vaikeliu, taip pat, jog po gimimo, galėtų nuraminti vaikelį jam jau pažįstamu varpelio garsu.

©Angelo varpelis. Visos teisės saugomos. 
Be įmonės sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją

MB Ugnilo
Įmonės kodas 306109027 
tel. +370 620 23207, el. paštas: [email protected]

Krepšelis